VTC Enerji

9. ICCI Enerji Ödülleri Gecesinde ‘Altın Sponsor’ Olarak Yer Aldık 

blank

9. ICCI Enerji Ödülleri Gecesinde ‘Altın Sponsor’ Olarak Yer Aldık 

5 Aralık 2022’de Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleşen 9. ICCI Enerji Ödülleri gecesinde ‘Altın Sponsor’ olarak yer aldık.

Enerji sektöründen çok değerli paydaşlar ile bir araya geldiğimiz bu gecede ‘Altın Sponsor’ ödülümüzü EÜAŞ, (Elektrik Üretim Anonim Şirketi) Genel Müdür’ü Dr. İzzet ALAGOZ ve TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı Ziya Altunyaldız’dan almanın mutluluğunu yaşıyoruz. ????????

ICCI Enerji Ödülleri, “Konvansiyonel Santraller”, “Yenilenebilir Enerji Santralleri”, “Kojenerasyon Teknolojisi Özel Ödülü”, “Teknoloji, Dijitalleşme ve Yenilikçilik Özel Ödülü” olmak üzere 4 ana başlık altında toplam 11 santrale verildi.

Konvansiyonel Santraller kategorisinde; Kömür Santralleri ve Doğalgaz Santralleri, Yenilenebilir Enerji Santralleri kategorisinde; Rüzgar, Güneş, Hidroelektrik, Jeotermal, Biyokütle, Atık Isı ve Hibrit(Melez) Santraller, Kojenerasyon Teknolojisi Özel Ödülü; 10MW altı ve 10MW üstü, Teknoloji, Dijitalleşme ve Yenilikçilik Özel Ödülü kategorilerinde yapılan başvuruların en iyileri onurlandırıldı.

blank blank blank blank

a