VTC Enerji

Menu Close
Günümüzde elektrik ticaretinin tamamı EPİAŞ (Enerji Piyasaları İşletme A.Ş.) üzerinden yapılmaktadır. Bu doğrultuda VTC Enerji, başta yüksek elektrik tüketimine sahip olan tüketiciler olmak üzere serbest tüketicilere, kendilerine özgü çözümlerle şeffaf ve sürdürülebilir elektrik tedariki gerçekleştirir
Günümüzde elektrik ticaretinin tamamı EPİAŞ (Enerji Piyasaları İşletme A.Ş.) üzerinden yapılmaktadır. Bu doğrultuda VTC Enerji, başta yüksek elektrik tüketimine sahip olan tüketiciler olmak üzere serbest tüketicilere, kendilerine özgü çözümlerle şeffaf ve sürdürülebilir elektrik tedariki gerçekleştirir.

VTC Enerji, kuruluşların enerji maliyetlerini düşürüp sürdürülebilir bir şekilde elektrik tedarikini hedefler.

Bu nedenle de konvansiyonel tedarik şirketlerinden farklı olarak şeffaf ve uygun fiyatlı tedarik seçenekleri sunar. 

Şirketimiz, başta yüksek elektrik tüketimine sahip olan tüketiciler olmak üzere serbest tüketicilere, kendilerine özgü çözümlerle şeffaf ve sürdürülebilir elektrik tedariki gerçekleştirir. VTC uzmanlığı ile tüm paydaşlar, doğrudan EPİAŞ üzerinden aldıkları elektriği şeffaf olarak görüntüleyebilir. Aynı zamanda da paydaşlar, vadeli elektrik piyasasından aylık, yıllık veya dönemlik olarak fiyat sabitleme hizmetinden de yararlanabilir.

VTC Enerji ile birden fazla tesisi bulunan grup şirketleri veya holdingler, her bir tesisin maliyetini ayrı ayrı özet ya da detaylı raporlar halinde görebilir. Böylece enerji maliyetleri hakkında bilgi sahibi olabilir ve ürün fiyatlamaları gibi noktalarda kolayca hareket edebilirler.

Elektrik tedariki kapsamında sunduğumuz bir diğer hizmet ise paydaşların enerji fiyatlarının daha uygun olduğu saatleri iletmesidir. Bu sayede de kuruluşlar, elektrik fiyatlarının daha uygun olduğu dönemde üretim yapıp enerji maliyetlerini düşürebilir.

Elektrik Tedariği hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurun.