VTC Enerji

Enerji Tüketim Bildirimleri İçin Son Tarih 31 Temmuz!

enerji tüketimine yönelik

Enerji Tüketim Bildirimleri İçin Son Tarih 31 Temmuz!

Enerji Verimliliği Kanunu kapsamında yükümlü bulunan bina, endüstriyel işletme, elektrik üretim tesisi ve organize sanayi bölgelerinin enerji tüketim bildirimlerini ve enerji yöneticisi görevlendirmelerini Enerji Verimliliği Portalı (ENVER) üzerinden bildirmeleri gerekmektedir.

???? Kanun kapsamında yükümlülüğü bulunan işletmelerin 31 Temmuz Pazartesi gününe kadar bildirimde bulunmaları gerekmektedir.

Enerji Verimliliği Portalı’na https://enerjiverimliligi.enerji.gov.tr/ adresi üzerinden e-Devlet şifreniz ile giriş yapabilirsiniz.

Tüketim bildirimleri hakkında detaylı bilgi için “Enerji Verimliliği Portalı” internet adresinde yer alan Kullanım Kılavuzu ve Sıkça Sorulan Soruları inceleyebilirsiniz.

???? ENVER Portalı kullanıcı kılavuzu için: https://enerjiverimliligi.enerji.gov.tr/template/dist/pdf/ENVER_KULLANICI_KILAVUZU.pdf

Konu hakkında detaylı bilgi almak için info@olimpax.com adresine mail atabilir veya +90 262 311 11 51 ???? numaralı telefon numarasını arayarak talepte bulanabilirsiniz.

a